Γεια χαρά, Επισκέπτης
Όνομα Χρήστη Κωδικός: Να με θυμάσαι

Η Κοίμηση της Θεοτόκου
(1 μέλος/η είναι εδώ) (1) Επισκέπτης
  • Σελίδα:
  • 1
  • 2

ΘΕΜΑ: Η Κοίμηση της Θεοτόκου

Απ: Η Κοίμηση της Θεοτόκου 5 Χρόνια, 10 Μήνες πριν #4746

• ΑΡΧΑΙΑ ΙΘΩΜΗ
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Συντονιστής
  • Επίπεδοοοοο
  • Κarma: 269
Φίλε καλή η προσπάθειά σου, Ένα ένα με τι σειρά, μπέρδεψες αλήθειες με ψέματα, Τους πλανήτες τους ανακάλυψαν οι πρόγονοί μου και μου άφησαν γραπτά άπυρα που αποδεικνύουν τα λεγόμενά τους σε καθημερινή εφαρμογή σήμερα! Τα οποία έκαψαν και έσπασαν και λεηλάτησαν μέσα σε δολοφονικούς τρόμους γενοκτονίες κ.α. Οι πρόγονοί μου ειχαν αρχή και προηγούνταν του δικού σου θεού, ποιος ο λόγος όταν έχουμε δυο θεούς που δεν υπάρχουν να μην κρατήσω τον θεό των προγόνων μου;;; Ο δικός σου θεός στους τρις ενδεδειγμένους επιστημονικά κατακλυσμούς που ήταν; Ενώ οι δικοί μου υπήρχαν και μεγαλουργούσαν σε κάθε ανασύνταξη του ανθρώπινου είδους μετά από κάθε κατακλυσμό 12.000 χρόνια 7.000 και 3.5000 χρόνια. Ο δικός σου καμικάζι εμφανίστηκε το 2000 από το πουθενά και άρπαξε όλα τα θρησκευτικά γραπτά και επιστημονικά επιτεύγματα, ήθη και έθιμα και τους άλλαξε ονόματα και τα καπηλεύτηκε! Τι ιστορικά αρχεία έχεις για τον βίο και την πολιτεία του δικού σου θεού και του ιού του;; Αυτά που μέσα από δολοφονίες επέβαλαν τον Χριστιανισμό. Εμείς και παραμυθένιος να είναι ο θεός μας δεν κατασφάξαμε τους λαούς για να αποδεχτούν τους θεούς των αρχαίων Ελλήνων. Και μην ξεχνάτε ότι στο όνομα του θεού σας κατασφάξατε στο Ισραήλ 15.000.000. Έλληνες! Και για αυτό το ολοκαύτωμα δεν μιλάτε;;;;
  • Σελίδα:
  • 1
  • 2
Συντονιστές: Apokalipsis999
Χρόνος για την δημιουργία της σελίδας: 0.79 δευτερόλεπτα