Γεια χαρά, Επισκέπτης
Όνομα Χρήστη Κωδικός: Να με θυμάσαι

Προσθήκη Συντομεύσεων στο Φάκελο Υπολογιστής μου!!!
(1 μέλος/η είναι εδώ) (1) Επισκέπτης
  • Σελίδα:
  • 1

ΘΕΜΑ: Προσθήκη Συντομεύσεων στο Φάκελο Υπολογιστής μου!!!

Προσθήκη Συντομεύσεων στο Φάκελο Υπολογιστής μου!!! 4 Χρόνια, 5 Μήνες πριν #7975

• Ελληνικό Linux
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
  • mageia Linux
  • Κarma: 3524

Αρκετές φορές που βρισκόμαστε στον φάκελο "ο Υπολογιστής μου", θα θέλαμε για διευκόλυνση να υπάρχουν συντομεύσεις τύπου "Πίνακα ελέγχου" για να μπορούμε να κάνουμε παράλληλες εργασίες,χωρίς να αποχωρούμε από τον συγκεκριμένο φάκελο. Σε τακτά χρονικά διαστήματα θα δίδουμε τέτοιες εντολές,οι οποίες τοποθετούνται στο μητρώο και μας δίδουν την προαναφερθείσα δυνατότητα. Ξεκινάμε με την προσθήκη των εκτυπωτών,ποντικιού,πίνακα ελέγχου,κάδου ανακύκλωσης. Οι εντολές μπορούν να προστεθούν σε windows XP,VISTA,SEVEN,EIGHT, κατεβάστε τις εντολές και ακολουθείστε τις παρακάτω ενέργειες.

Τελευταία διόρθωση: 4 Χρόνια, 3 Μήνες πριν από melwdos.
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": melwdos, roumel07, chr53pan

Απ: Προσθήκη Συντομεύσεων στο Φάκελο Υπολογιστής μου!!! 4 Χρόνια, 5 Μήνες πριν #7976

• Ελληνικό Linux
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
  • mageia Linux

Κατεβάστε άλλες τέσσερις εντολές που μπορούν να προστεθούν στον φάκελο Υπολογιστής για να έχετε ευχρηστία και ταχύτητα.

Αποσυμπιέστε, μετά το κατέβασμα και διπλό κλικ σε κάθε εντολή για προσθήκη στον φάκελο Υπολογιστής.

Απ: Προσθήκη Συντομεύσεων στο Φάκελο Υπολογιστής μου!!! 4 Χρόνια, 5 Μήνες πριν #7997

• Ελληνικό Linux
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
  • mageia Linux

Κατεβάστε άλλες τέσσερις εντολές που μπορούν να προστεθούν στον φάκελο Υπολογιστής για να έχετε ευχρηστία και ταχύτητα.

Αποσυμπιέστε, μετά το κατέβασμα και διπλό κλικ σε κάθε εντολή για προσθήκη στον φάκελο Υπολογιστής.

Απ: Προσθήκη Συντομεύσεων στο Φάκελο Υπολογιστής μου!!! 4 Χρόνια, 4 Μήνες πριν #8006

• Ελληνικό Linux
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
  • mageia Linux

Απ: Προσθήκη Συντομεύσεων στο Φάκελο Υπολογιστής μου!!! 4 Χρόνια, 3 Μήνες πριν #8029

• Ελληνικό Linux
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
  • mageia Linux

Απ: Προσθήκη Συντομεύσεων στο Φάκελο Υπολογιστής μου!!! 4 Χρόνια, 3 Μήνες πριν #8037

• Ελληνικό Linux
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Platinum Boarder
  • mageia Linux

• Σελίδα:
  • 1
Συντονιστές: AETOS, Dracus
Χρόνος για την δημιουργία της σελίδας: 0.58 δευτερόλεπτα